Biuro Rachunkowe Monika Nowogrodzka

Biuro Rachunkowe Święta Katarzyna

Nasze Biuro Rachunkowe świadczy kompleksową obsługę księgowo-podatkową, obsługę kadr i płac, dotacje z Unii Europejskiej, analizę finansową, controlling, budżetowanie, doradztwo dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej na terenie miasta Święta Katarzyna i okolic. Biuro na podstawie dostarczonych dokumentów sporządza odpowiednie rejestry podatkowe (księgi rachunkowe, księgę przychodów i rozchodów, rejestr VAT) i w dalszej kolejności właściwe deklaracje, które dostarcza do Urzędów Skarbowych i ZUS. Usługi księgowe dla firm wykonujemy komputerowo w oparciu o profesjonalne, licencjonowane oprogramowania z możliwością importów danych w bezpieczny sposób i pracą na zdalnym pulpicie.

Nasze założenia przewodnie:

O właścicielu

Monika Nowogrodzka
Monika Nowogrodzka

Właścicielką biura jest Monika Nowogrodzka – absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, kierunek prawo, oraz podyplomowego studium rachunkowości finansowej, podyplomowego studium rachunkowości zarządczej i controllingu, i podyplomowego studium menadżerskiego. Od kilkunastu lat zajmuję się finansami przedsiębiorstw i uczestniczę w szeregu szkoleń z zakresu podatków, rachunkowości, controllingu, analizy finansowej oraz zarządzania. Połączenie prawa i ekonomii bardzo sprawdza się i uzupełnia w całym moim życiu zawodowym. Ułatwia mi to ustalanie strategii i prowadzenie polityki podatkowo – finansowej w firmach. Potrafię, każdy dokument, umowę przeanalizować zarówno pod kontem podatkowym, finansowy jak i prawnym. W codziennej pracy Biura wykorzystuję również kilkunastoletnie doświadczenia zdobyte na stanowiskach kierowniczych w firmach: głównego księgowego, dyrektora finansowego – wiceprezesa Spółki. W 2002 roku uzyskałam licencję Ministerstwa Finansów nr 29708/02 uprawniającą do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Korzystanie z witryny brnowogrodzka.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, które mogą być zapisane w folderze przeglądarki na dysku użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

AKCEPTUJĘ