Biuro Rachunkowe Monika Nowogrodzka

Usługi finansowe

Nasza oferta obejmuje kompleksową obsługę wszystkich podmiotów gospodarczych.

analizy finansowe

  • opracowanie biznes planów
  • opracowanie prognoz finansowych: bilans, rachunek zysków i strat, przepływy pieniężne
  • analiza wskaźnikowa
  • pomoc w dokładnej analizie kosztów firmy

budżetowanie

- jako jeden z elementów skutecznego zarządzania firmą

Chcesz obniżyć koszty w swojej firmie? Chcesz poprawić jej efektywność? Chcesz mieć bieżące informacje na temat sytuacji w firmie? Oferujemy Państwu pomoc polegającą na sporządzaniu, zatwierdzaniu i kontroli budżetu firmy.

controlling

Jest pojęciem szerszym od kontroli, choć czasem mylnie z nią utożsamianym. Jest narzędziem zarządzania. Bardzo ważnymi funkcjami controllingu są precyzyjne wyznaczanie celów jakie ma osiągnąć firma, zbieranie analizowanie oraz przetwarzanie kluczowych danych niezbędnych przy podejmowaniu decyzji, kontrola oraz analiza uzyskiwanych wyników w przedsiębiorstwie. Controlling ma służyć kierowaniu przedsiębiorstwem, czyli przewidywaniu opartym na analizie wskaźników, likwidowaniu najsłabszych ogniw, uwzględnianiu wymagań rynku i rosnącej konkurencji oraz osiąganiu zadowolenia klienta. Od właściwego wdrożenia controllingu zależeć może strategia firmy. Oferujemy pomoc w zakresie wdrożenia controllingu w Państwa przedsiębiorstwie.

Więcej informacji na temat budżetowania i controllingu przedstawimy na indywidualnym spotkaniu.

Korzystanie z witryny brnowogrodzka.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, które mogą być zapisane w folderze przeglądarki na dysku użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

AKCEPTUJĘ