Biuro Rachunkowe Monika Nowogrodzka

Promocje

Ceny za świadczone usługi ustalane są indywidualnie z klientem i podlegają negocjacji.

Promocja dla nowych klientów

Promocja dla nowych klientów

Osoby planujące założenie własnej firmy, które zdecydują się na współpracę z biurem będą mogły skorzystać z pomocy przy rejestracji działalności gospodarczej. Wypełnimy za Ciebie wszystkie dokumenty na podstawie przedstawionych nam danych i złożymy je w odpowiednich urzędach. Oczywiście to wszystko gratis!!! Przez pierwszy miesiąc korzystają Państwo z 50% rabatu na nasze usługi!!!

Promocja dla stałych klientów

Promocja dla stałych klientów

Dla klientów, którzy z nami współpracują, mamy także ofertę specjalną. Poleć nasze usługi a w przypadku podpisania umowy z przedstawionym klientem, zgarnij rabat w wysokości kwoty na jaką opiewać będzie pierwszy rachunek poleconego klienta!!!

Promocja dla każdego

Promocja dla każdego

Dla tych, którzy polecą usługi naszego biura w przypadku podpisania umowy z przedstawionym klientem wynagrodzenie w wysokości kwoty na jaką opiewać będzie pierwszy rachunek poleconego klienta!!!

Korzystanie z witryny brnowogrodzka.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, które mogą być zapisane w folderze przeglądarki na dysku użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

AKCEPTUJĘ